O nás

Již dlouhodobě je firma Compas generálním dodavatelem investičních výrobních celků, ale naše know-how vždy spočívalo zejména v perfektní znalosti automatizace výrobních procesů. Abychom vyhověli potřebě našich zákazníků v dodávkách komplexních výrobních celků, otevřeli jsme počátkem roku 2018 vlastní oddělení mechanické konstrukce a založili novou firmu Compas robotika s.r.o. disponující vlastními konstrukčními a výrobními kapacitami, která se stala součástí skupiny firem Compas. Naším cílem je výroba a dodávka robotických pracovišť nebo jednoúčelových strojů ,,na klíč“.

Nyní jsme schopni nabídnout našim zákazníkům kompletní servis služeb, od koncepční studie a simulace robotických pracovišť přes detailní vývoj konstrukčního řešení a automatizace k oživení a instalaci nového zařízení, včetně jeho následného servisu. Využíváme síly nasazení robotů do výrobních procesů, a proto jsme zaměřeni zejména na projekty nahrazující lidskou práci robotem všude tam, kde možnosti klasické mechanizace již nestačí. Cílem je úspora nákladů na pracovní sílu nebo eliminace manuálních činností nebezpečných pro zdraví pracovníků ve výrobních procesech.

Naši zákazníci se generují zejména z automobilového, strojírenského, farmaceutického a potravinářského průmyslu. Spolupracujeme s předními výrobci robotů, jejichž produkty implementujeme do výrobních procesů našich zákazníků.

Využíváme také simulační nástroje pro studie proveditelnosti robotických pracovišť, díky nimž jsme schopni nabídnout zákazníkům optimální variantu řešení jejich požadavků na změnu výrobního procesu. Při návrhu našich řešení používáme nejnovější technologie dostupné na trhu. Již dlouhodobě partnersky spolupracujeme s vybranými dodavateli speciálních technologii, což zaručuje spolehlivost v dodávkách zařízení jako celku. Pro vývoj zařízení používáme CAD systém Siemens NX a EPLAN.

Dejme společně
strojům inteligenci

Kontaktujte nás

info@compas.cz
+420 567 567 110

Compas robotika, s.r.o.
Nádražní 610/26
59101 Žďár nad Sázavou
Česká Republika

Provozovna
Brněnská 1146/30, 591 01 Žďár nad Sázavou

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku, vedeného u Krajského soudu v Brně v oddílu C, vložka 109512.